Return to League Index

Western Australia NPL Night Series 2019

Fixtures and Results

1. Round

  Friday, 25/01/2019 18:30 E&D Litis Stadium   Perth SC ECU Joondalup      
  Friday, 25/01/2019 18:30 Perth Plasterboard Centre Stadium   Inglewood United Sorrento      
  Friday, 25/01/2019 18:30 Dalmatinac Park   Armadale Perth Glory      
  Friday, 25/01/2019 20:30 Perth Plasterboard Centre Stadium   Rockingham City Stirling Lions      
  Friday, 25/01/2019 20:30 Dalmatinac Park   Cockburn City Balcatta      
  Friday, 25/01/2019 20:30 E&D Litis Stadium   Floreat Athena Bayswater City      

Pool 1

P   Team M. W D L Diff. Goals Pts.
1. ECU Joondalup 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Inglewood United 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Perth SC 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Rockingham City 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Sorrento 0 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Stirling Lions 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Pool 2

P   Team M. W D L Diff. Goals Pts.
1. Armadale 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Balcatta 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Bayswater City 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Cockburn City 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Floreat Athena 0 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Perth Glory 0 0 0 0 0 0 : 0 0

2. Round

  Friday, 01/02/2019 18:30 Percy Doyle Reserve   Inglewood United Stirling Lions      
  Friday, 01/02/2019 18:30 Frank Drago Reserve   Bayswater City Perth Glory      
  Friday, 01/02/2019 20:30 Percy Doyle Reserve   Sorrento ECU Joondalup      
  Friday, 01/02/2019 20:30 Frank Drago Reserve   Cockburn City Armadale      
  Sunday, 03/02/2019 17:00 E&D Litis Stadium   Rockingham City Perth SC      
  Sunday, 03/02/2019 19:00 E&D Litis Stadium   Floreat Athena Balcatta      

3. Round

  Saturday, 09/02/2019 17:00 E&D Litis Stadium   Perth SC Sorrento      
  Saturday, 09/02/2019 17:00 Perth Plasterboard Centre Stadium   Stirling Lions ECU Joondalup      
  Saturday, 09/02/2019 17:00 Dalmatinac Park   Cockburn City Bayswater City      
  Saturday, 09/02/2019 17:00 E&D Litis Stadium   Floreat Athena Perth Glory      
  Saturday, 09/02/2019 19:00 Perth Plasterboard Centre Stadium   Inglewood United Rockingham City      
  Saturday, 09/02/2019 19:00 Dalmatinac Park   Armadale Balcatta      

4. Round

  Friday, 15/02/2019 18:30 Frank Drago Reserve   ECU Joondalup Inglewood United      
  Friday, 15/02/2019 18:30 Percy Doyle Reserve   Perth SC Stirling Lions      
  Friday, 15/02/2019 20:30 Percy Doyle Reserve   Sorrento Rockingham City      
  Friday, 15/02/2019 20:30 Frank Drago Reserve   Bayswater City Balcatta      
  Sunday, 17/02/2019 17:00 Dalmatinac Park   Cockburn City Perth Glory      
  Sunday, 17/02/2019 19:00 Dalmatinac Park   Armadale Floreat Athena      

5. Round

  Friday, 22/02/2019 18:30 Percy Doyle Reserve   Inglewood United Perth SC      
  Friday, 22/02/2019 20:30 Percy Doyle Reserve   Sorrento Stirling Lions      
  Saturday, 23/02/2019 17:00 Frank Drago Reserve   ECU Joondalup Rockingham City      
  Saturday, 23/02/2019 17:00 E&D Litis Stadium   Floreat Athena Cockburn City      
  Saturday, 23/02/2019 19:00 E&D Litis Stadium   Perth Glory Balcatta      
  Saturday, 23/02/2019 19:00 Frank Drago Reserve   Bayswater City Armadale      
Return to League Index

Return to League Index