Return to League Index

Football Pools

NSW National Premier League Two 2018

Fixtures and Results

Regular Season

1. Round

  Sunday, 04/03/2018 13:00 Sydney United Sports Centre   Mounties Wanderers Northern Tigers 3:3 (1:1)  
  Sunday, 04/03/2018 13:00 Valentine Sports Park   Hills United GHFA Spirit FC 0:1 (0:0)  
  Sunday, 04/03/2018 15:00 Melita Stadium   Parramatta FC St George FC 3:3 (2:1)  
  Sunday, 04/03/2018 18:00 Popondetta Park   Mt Druitt Town Rangers Canterbury Bankstown 3:0 (1:0)  
  Sunday, 04/03/2018 19:00 Sydney United Sports Centre   North Shore Mariners Western Sydney Wanderers 4:3 (1:2)  
  Sunday, 04/03/2018 19:00 Blacktown Football Park   Blacktown Spartans Macarthur Rams 2:1 (0:0)  
  Sunday, 04/03/2018 19:00 Valentine Sports Park   Rydalmere Lions Central Coast Mariners 2:2 (1:1)  

2. Round

  Saturday, 10/03/2018 13:00 Valentine Sports Park   Rydalmere Lions GHFA Spirit FC 1:5 (1:2)  
  Saturday, 10/03/2018 19:00 Lynwood Park   Macarthur Rams Mt Druitt Town Rangers 0:4 (0:1)  
  Saturday, 10/03/2018 19:00 North Turramurra Recreation Area   Northern Tigers Blacktown Spartans 3:0 (0:0)  
  Saturday, 10/03/2018 19:00 Valentine Sports Park   Canterbury Bankstown North Shore Mariners 0:4 (0:3)  
  Sunday, 11/03/2018 15:00 Sydney United Sports Centre   Western Sydney Wanderers St George FC 2:4 (1:2)  
  Sunday, 11/03/2018 18:00 Pluim Park   Central Coast Mariners Mounties Wanderers 1:0 (0:0)  
  Sunday, 11/03/2018 19:00 Melita Stadium   Parramatta FC Hills United 0:0 (0:0)  

3. Round

  Saturday, 17/03/2018 19:00 Ilinden Sports Centre   St George FC Canterbury Bankstown 4:0 (2:0)  
  Saturday, 17/03/2018 19:00 Lily Homes Stadium   Hills United Western Sydney Wanderers 3:2 (0:1)  
  Saturday, 17/03/2018 19:00 North Turramurra Recreation Area   Northern Tigers Macarthur Rams 4:2 (1:2)  
  Sunday, 18/03/2018 19:00 Sydney United Sports Centre   North Shore Mariners Mt Druitt Town Rangers 1:3 (0:2)  
  Sunday, 18/03/2018 19:00 Melita Stadium   Parramatta FC Rydalmere Lions 1:4 (1:1)  
  Wednesday, 21/03/2018 19:30 Sydney United Sports Centre   Mounties Wanderers GHFA Spirit FC 3:0 (1:0)  
  Wednesday, 11/04/2018 20:15 Blacktown Football Park   Blacktown Spartans Central Coast Mariners 3:3 (3:3)  

4. Round

  Saturday, 24/03/2018 19:00 Lynwood Park   Macarthur Rams North Shore Mariners 1:2 (0:1)  
  Saturday, 24/03/2018 19:00 North Turramurra Recreation Area   Northern Tigers Central Coast Mariners 0:4 (0:3)  
  Saturday, 24/03/2018 19:00 Popondetta Park   Mt Druitt Town Rangers St George FC 2:0 (1:0)  
  Saturday, 24/03/2018 19:00 Sydney United Sports Centre   Western Sydney Wanderers Rydalmere Lions 2:0 (1:0)  
  Saturday, 24/03/2018 19:00 Valentine Sports Park   Canterbury Bankstown Hills United 1:3 (1:2)  
  Sunday, 25/03/2018 19:00 Valentine Sports Park   GHFA Spirit FC Blacktown Spartans 5:0 (3:0)  
  Sunday, 25/03/2018 19:00 Melita Stadium   Parramatta FC Mounties Wanderers 1:4 (1:2)  

5. Round

  Friday, 30/03/2018 16:00 Valentine Sports Park   Central Coast Mariners Macarthur Rams 1:1 (0:1)  
  Friday, 30/03/2018 19:00 North Turramurra Recreation Area   Northern Tigers GHFA Spirit FC 2:1 (1:0)  
  Saturday, 31/03/2018 19:00 Blacktown Football Park   Blacktown Spartans Parramatta FC 0:0 (0:0)  
  Saturday, 31/03/2018 19:00 Ilinden Sports Centre   St George FC North Shore Mariners 4:1 (2:0)  
  Saturday, 31/03/2018 19:00 Lily Homes Stadium   Hills United Mt Druitt Town Rangers 3:3 (0:1)  
  Saturday, 31/03/2018 19:00 Valentine Sports Park   Rydalmere Lions Canterbury Bankstown 2:1 (1:0)  
  Sunday, 01/04/2018 13:00 Sydney United Sports Centre   Mounties Wanderers Western Sydney Wanderers 0:3 (0:1)  

6. Round

  Saturday, 07/04/2018 19:00 Christie Park   GHFA Spirit FC Central Coast Mariners 0:3 (0:1)  
  Saturday, 07/04/2018 19:00 Lynwood Park   Macarthur Rams St George FC 0:4 (0:0)  
  Saturday, 07/04/2018 19:00 Popondetta Park   Mt Druitt Town Rangers Rydalmere Lions 3:0 (1:0)  
  Saturday, 07/04/2018 19:00 The Crest Athletic Centre   Canterbury Bankstown Mounties Wanderers 4:2 (1:1)  
  Saturday, 07/04/2018 19:00 Sydney United Sports Centre   North Shore Mariners Hills United 0:1 (0:0)  
  Sunday, 08/04/2018 15:00 Sydney United Sports Centre   Western Sydney Wanderers Blacktown Spartans 3:0 (2:0)  
  Sunday, 08/04/2018 19:00 Melita Stadium   Parramatta FC Northern Tigers 3:0 (2:0)  

7. Round

  Saturday, 14/04/2018 19:00 Blacktown Football Park   Blacktown Spartans Canterbury Bankstown 1:3 (0:1)  
  Saturday, 14/04/2018 19:00 Lily Homes Stadium   Hills United St George FC 1:5 (0:2)  
  Saturday, 14/04/2018 19:00 Lynwood Park   Macarthur Rams GHFA Spirit FC 4:1 (2:0)  
  Saturday, 14/04/2018 19:00 North Turramurra Recreation Area   Northern Tigers Western Sydney Wanderers 1:1 (1:1)  
  Sunday, 15/04/2018 13:00 Sydney United Sports Centre   Mounties Wanderers Mt Druitt Town Rangers 1:5 (1:3)  
  Sunday, 15/04/2018 15:00 Pluim Park   Central Coast Mariners Parramatta FC 2:2 (1:2)  
  Sunday, 15/04/2018 19:00 Valentine Sports Park   North Shore Mariners Rydalmere Lions 1:1 (1:0)  

8. Round

  Saturday, 21/04/2018 19:00 Ilinden Sports Centre   St George FC Rydalmere Lions 0:4 (0:0)  
  Saturday, 21/04/2018 19:00 Popondetta Park   Mt Druitt Town Rangers Blacktown Spartans 3:0 (2:0)  
  Saturday, 21/04/2018 19:00 Sydney United Sports Centre   Western Sydney Wanderers Central Coast Mariners 1:1 (1:0)  
  Saturday, 21/04/2018 19:00 The Crest Athletic Centre   Canterbury Bankstown Northern Tigers 0:1 (0:0)  
  Sunday, 22/04/2018 16:00 Northbridge Oval   North Shore Mariners Mounties Wanderers 5:4 (2:1)  
  Sunday, 22/04/2018 19:00 Lily Homes Stadium   Hills United Macarthur Rams 1:0 (1:0)  
  Sunday, 22/04/2018 19:00 Melita Stadium   Parramatta FC GHFA Spirit FC 0:2 (0:2)  

9. Round

  Saturday, 28/04/2018 16:00 Pluim Park   Central Coast Mariners Canterbury Bankstown 1:1 (1:0)  
  Saturday, 28/04/2018 19:00 Blacktown Football Park   Blacktown Spartans North Shore Mariners 2:2 (1:1)  
  Saturday, 28/04/2018 19:00 Christie Park   GHFA Spirit FC Western Sydney Wanderers 1:2 (0:0)  
  Saturday, 28/04/2018 19:00 Lynwood Park   Macarthur Rams Parramatta FC 4:1 (4:1)  
  Saturday, 28/04/2018 19:00 North Turramurra Recreation Area   Northern Tigers Mt Druitt Town Rangers 2:2 (1:1)  
  Saturday, 28/04/2018 19:00 Valentine Sports Park   Rydalmere Lions Hills United 0:6 (0:3)  
  Saturday, 28/04/2018 19:00 Cook Park (Mt Pritchard)   Mounties Wanderers St George FC 2:1 (2:1)  

10. Round

  Saturday, 05/05/2018 19:00 Ilinden Sports Centre   St George FC Blacktown Spartans 6:1 (2:0)  
  Saturday, 05/05/2018 19:00 Lily Homes Stadium   Hills United Mounties Wanderers 3:1 (2:0)  
  Saturday, 05/05/2018 19:00 The Crest Athletic Centre   Canterbury Bankstown GHFA Spirit FC 3:2 (1:0)  
  Saturday, 05/05/2018 19:00 Valentine Sports Park   Rydalmere Lions Macarthur Rams 2:1 (1:1)  
  Sunday, 06/05/2018 15:00 Popondetta Park   Mt Druitt Town Rangers Central Coast Mariners 1:4 (1:2)  
  Sunday, 06/05/2018 15:30 Northbridge Oval   North Shore Mariners Northern Tigers 3:2 (2:0)  
  Sunday, 06/05/2018 17:00 Sydney United Sports Centre   Western Sydney Wanderers Parramatta FC 3:1 (2:1)  

11. Round

  Saturday, 12/05/2018 16:00 Pluim Park   Central Coast Mariners North Shore Mariners 6:1 (4:0)  
  Saturday, 12/05/2018 19:00 Blacktown Football Park   Blacktown Spartans Hills United 0:0 (0:0)  
  Saturday, 12/05/2018 19:00 Christie Park   GHFA Spirit FC Mt Druitt Town Rangers 0:4 (0:3)  
  Saturday, 12/05/2018 19:00 Lynwood Park   Macarthur Rams Western Sydney Wanderers 2:7 (1:4)  
  Saturday, 12/05/2018 19:00 North Turramurra Recreation Area   Northern Tigers St George FC 1:5 (1:3)  
  Saturday, 12/05/2018 19:00 Sydney United Sports Centre   Mounties Wanderers Rydalmere Lions 4:5 (0:2)  
  Sunday, 13/05/2018 19:00 Melita Stadium   Parramatta FC Canterbury Bankstown 1:1 (0:0)  

12. Round

  Saturday, 19/05/2018 19:00 Christie Park   GHFA Spirit FC North Shore Mariners 0:3 (0:1)  
  Saturday, 19/05/2018 19:00 Ilinden Sports Centre   St George FC Central Coast Mariners 0:1 (0:1)  
  Saturday, 19/05/2018 19:00 Lily Homes Stadium   Hills United Northern Tigers 1:1 (0:0)  
  Saturday, 19/05/2018 19:00 Popondetta Park   Mt Druitt Town Rangers Parramatta FC 0:3 (0:2)  
  Saturday, 19/05/2018 19:00 The Crest Athletic Centre   Canterbury Bankstown Western Sydney Wanderers 3:3 (0:2)  
  Saturday, 19/05/2018 19:00 Valentine Sports Park   Rydalmere Lions Blacktown Spartans 0:1 (0:0)  
  Sunday, 20/05/2018 13:00 Sydney United Sports Centre   Mounties Wanderers Macarthur Rams 1:1 (0:1)  

13. Round

  Saturday, 26/05/2018 16:00 Pluim Park   Central Coast Mariners Hills United 3:2 (1:0)  
  Saturday, 26/05/2018 19:00 Blacktown Football Park   Blacktown Spartans Mounties Wanderers 2:3 (0:1)  
  Saturday, 26/05/2018 19:00 Christie Park   GHFA Spirit FC St George FC 1:0 (0:0)  
  Saturday, 26/05/2018 19:00 Lynwood Park   Macarthur Rams Canterbury Bankstown 1:5 (1:2)  
  Saturday, 26/05/2018 19:00 North Turramurra Recreation Area   Northern Tigers Rydalmere Lions 3:1 (1:0)  
  Sunday, 27/05/2018 15:00 Sydney United Sports Centre   Western Sydney Wanderers Mt Druitt Town Rangers 0:2 (0:1)  
  Sunday, 27/05/2018 19:00 Melita Stadium   Parramatta FC North Shore Mariners 3:0 (3:0)  

14. Round

  Saturday, 02/06/2018 19:00 Sydney United Sports Centre   Western Sydney Wanderers North Shore Mariners 1:4 (1:2)  
  Saturday, 02/06/2018 19:00 North Turramurra Recreation Area   Northern Tigers Mounties Wanderers 2:2 (1:2)  
  Saturday, 02/06/2018 19:00 Christie Park   GHFA Spirit FC Hills United 2:2 (2:0)  
  Saturday, 02/06/2018 19:00 Lynwood Park   Macarthur Rams Blacktown Spartans 1:2 (0:1)  
  Saturday, 02/06/2018 19:00 Ilinden Sports Centre   St George FC Parramatta FC 5:0 (3:0)  
  Saturday, 02/06/2018 19:00 The Crest Athletic Centre   Canterbury Bankstown Mt Druitt Town Rangers 0:1 (0:1)  
  Sunday, 03/06/2018 15:00 Pluim Park   Central Coast Mariners Rydalmere Lions 0:2 (0:0)  

15. Round

  Saturday, 09/06/2018 19:00 Christie Park   GHFA Spirit FC Rydalmere Lions 2:2 (1:1)  
  Saturday, 09/06/2018 19:00 Popondetta Park   Mt Druitt Town Rangers Macarthur Rams 5:1 (3:0)  
  Saturday, 09/06/2018 19:00 Blacktown Football Park   Blacktown Spartans Northern Tigers 1:0 (1:0)  
  Saturday, 09/06/2018 19:00 Ilinden Sports Centre   St George FC Western Sydney Wanderers 2:2 (0:0)  
  Saturday, 09/06/2018 19:00 Lily Homes Stadium   Hills United Parramatta FC 3:3 (2:2)  
  Sunday, 10/06/2018 15:30 Northbridge Oval   North Shore Mariners Canterbury Bankstown 2:1 (0:0)  
  Wednesday, 20/06/2018 19:00 Cook Park (Mt Pritchard)   Mounties Wanderers Central Coast Mariners 2:0 (1:0)  

16. Round

  Saturday, 16/06/2018 18:00 Christie Park   GHFA Spirit FC Mounties Wanderers 3:0 (1:0)  
  Saturday, 16/06/2018 19:00 The Crest Athletic Centre   Canterbury Bankstown St George FC 1:4 (0:2)  
  Saturday, 16/06/2018 19:00 Lynwood Park   Macarthur Rams Northern Tigers 0:0 (0:0)  
  Saturday, 16/06/2018 19:00 Melita Stadium   Rydalmere Lions Parramatta FC 1:0 (0:0)  
  Sunday, 17/06/2018 15:00 Sydney United Sports Centre   Western Sydney Wanderers Hills United 1:2 (0:0)  
  Sunday, 17/06/2018 15:00 Pluim Park   Central Coast Mariners Blacktown Spartans 3:1 (1:1)  
  Sunday, 17/06/2018 17:00 Popondetta Park   Mt Druitt Town Rangers North Shore Mariners 0:3 (0:1)  

17. Round

  Saturday, 23/06/2018 19:00 Blacktown Football Park   Blacktown Spartans GHFA Spirit FC 0:2 (0:1)  
  Saturday, 23/06/2018 19:00 Ilinden Sports Centre   St George FC Mt Druitt Town Rangers 2:0 (1:0)  
  Saturday, 23/06/2018 19:00 Valentine Sports Park   Rydalmere Lions Western Sydney Wanderers 4:2 (1:1)  
  Saturday, 23/06/2018 19:00 Lily Homes Stadium   Hills United Canterbury Bankstown 3:4 (1:1)  
  Sunday, 24/06/2018 13:00 Sydney United Sports Centre   Mounties Wanderers Parramatta FC 5:0 (1:0)  
  Sunday, 24/06/2018 15:00 Pluim Park   Central Coast Mariners Northern Tigers 1:0 (1:0)  
  Sunday, 24/06/2018 15:30 Northbridge Oval   North Shore Mariners Macarthur Rams 1:0 (1:0)  

18. Round

  Saturday, 30/06/2018 19:00 Lynwood Park   Macarthur Rams Central Coast Mariners 0:3 (0:1)  
  Saturday, 30/06/2018 19:00 Popondetta Park   Mt Druitt Town Rangers Hills United 2:1 (2:0)  
  Saturday, 30/06/2018 19:00 The Crest Athletic Centre   Canterbury Bankstown Rydalmere Lions 1:0 (1:0)  
  Saturday, 30/06/2018 19:00 Sydney United Sports Centre   Western Sydney Wanderers Mounties Wanderers 0:2 (0:1)  
  Saturday, 30/06/2018 19:30 Christie Park   GHFA Spirit FC Northern Tigers 1:4 (0:2)  
  Sunday, 01/07/2018 15:00 Melita Stadium   Parramatta FC Blacktown Spartans 1:0 (0:0)  
  Sunday, 01/07/2018 16:00 Northbridge Oval   North Shore Mariners St George FC 3:2 (1:1)  

19. Round

  Saturday, 07/07/2018 16:00 Pluim Park   Central Coast Mariners GHFA Spirit FC 1:1 (1:1)  
  Saturday, 07/07/2018 19:00 Ilinden Sports Centre   St George FC Macarthur Rams 3:4 (1:4)  
  Saturday, 07/07/2018 19:00 Valentine Sports Park   Rydalmere Lions Mt Druitt Town Rangers 0:1 (0:1)  
  Saturday, 07/07/2018 19:00 Sydney United Sports Centre   Mounties Wanderers Canterbury Bankstown 0:0 (0:0)  
  Saturday, 07/07/2018 19:00 Blacktown Football Park   Blacktown Spartans Western Sydney Wanderers 3:3 (2:1)  
  Saturday, 07/07/2018 19:00 Lily Homes Stadium   Hills United North Shore Mariners 1:1 (1:1)  
  Saturday, 07/07/2018 19:00 North Turramurra Recreation Area   Northern Tigers Parramatta FC 1:1 (1:0)  

20. Round

  Saturday, 14/07/2018 19:00 The Crest Athletic Centre   Canterbury Bankstown Blacktown Spartans 3:3 (1:3)  
  Saturday, 14/07/2018 19:00 Ilinden Sports Centre   St George FC Hills United 4:2 (2:1)  
  Saturday, 14/07/2018 19:00 Christie Park   GHFA Spirit FC Macarthur Rams 0:2 (0:0)  
  Saturday, 14/07/2018 19:00 Sydney United Sports Centre   Western Sydney Wanderers Northern Tigers 1:4 (1:3)  
  Saturday, 14/07/2018 19:00 Valentine Sports Park   Rydalmere Lions North Shore Mariners 2:1 (1:0)  
  Saturday, 14/07/2018 19:00 Popondetta Park   Mt Druitt Town Rangers Mounties Wanderers 2:0 (0:0)  
  Sunday, 15/07/2018 15:00 Melita Stadium   Parramatta FC Central Coast Mariners 0:3 (0:1)  

21. Round

  Saturday, 21/07/2018 16:00 Pluim Park   Central Coast Mariners Western Sydney Wanderers 3:0 (1:0)  
  Saturday, 21/07/2018 19:00 Valentine Sports Park   Rydalmere Lions St George FC 1:3 (0:1)  
  Saturday, 21/07/2018 19:00 Blacktown Football Park   Blacktown Spartans Mt Druitt Town Rangers 2:3 (1:3)  
  Saturday, 21/07/2018 19:00 North Turramurra Recreation Area   Northern Tigers Canterbury Bankstown 2:0 (1:0)  
  Saturday, 21/07/2018 19:00 Lynwood Park   Macarthur Rams Hills United 0:0 (0:0)  
  Saturday, 21/07/2018 19:00 Christie Park   GHFA Spirit FC Parramatta FC 4:4 (2:3)  
  Saturday, 21/07/2018 19:30 Sydney United Sports Centre   Mounties Wanderers North Shore Mariners 2:0 (0:0)  

22. Round

  Saturday, 28/07/2018 19:00 The Crest Athletic Centre   Canterbury Bankstown Central Coast Mariners 1:0 (0:0)  
  Saturday, 28/07/2018 19:00 Sydney United Sports Centre   Western Sydney Wanderers GHFA Spirit FC 1:3 (0:2)  
  Saturday, 28/07/2018 19:00 Popondetta Park   Mt Druitt Town Rangers Northern Tigers 2:1 (1:1)  
  Saturday, 28/07/2018 19:00 Lily Homes Stadium   Hills United Rydalmere Lions 0:2 (0:0)  
  Saturday, 28/07/2018 19:00 Ilinden Sports Centre   St George FC Mounties Wanderers 2:0 (1:0)  
  Sunday, 29/07/2018 15:30 Northbridge Oval   North Shore Mariners Blacktown Spartans 6:2 (2:1)  
  Sunday, 29/07/2018 19:00 Melita Stadium   Parramatta FC Macarthur Rams 1:1 (0:0)  

23. Round

  Saturday, 04/08/2018 16:00 Pluim Park   Central Coast Mariners Mt Druitt Town Rangers 1:4 (1:3)  
  Saturday, 04/08/2018 19:00 Blacktown Football Park   Blacktown Spartans St George FC 0:2 (0:1)  
  Saturday, 04/08/2018 19:00 Christie Park   GHFA Spirit FC Canterbury Bankstown 1:0 (0:0)  
  Saturday, 04/08/2018 19:00 Lynwood Park   Macarthur Rams Rydalmere Lions 0:0 (0:0)  
  Saturday, 04/08/2018 19:00 North Turramurra Recreation Area   Northern Tigers North Shore Mariners 0:0 (0:0)  
  Sunday, 05/08/2018 15:00 Sydney United Sports Centre   Mounties Wanderers Hills United 3:3 (1:1)  
  Sunday, 05/08/2018 15:00 Melita Stadium   Parramatta FC Western Sydney Wanderers 0:3 (0:0)  

24. Round

  Saturday, 11/08/2018 19:00 Lily Homes Stadium   Hills United Blacktown Spartans 1:0 (0:0)  
  Saturday, 11/08/2018 19:00 Popondetta Park   Mt Druitt Town Rangers GHFA Spirit FC 1:2 (0:0)  
  Saturday, 11/08/2018 19:00 Sydney United Sports Centre   Western Sydney Wanderers Macarthur Rams 1:2 (1:1)  
  Saturday, 11/08/2018 19:00 Ilinden Sports Centre   St George FC Northern Tigers 2:2 (1:1)  
  Saturday, 11/08/2018 19:00 Valentine Sports Park   Rydalmere Lions Mounties Wanderers 3:4 (1:0)  
  Saturday, 11/08/2018 19:00 The Crest Athletic Centre   Canterbury Bankstown Parramatta FC 1:2 (0:2)  
  Sunday, 12/08/2018 16:00 Northbridge Oval   North Shore Mariners Central Coast Mariners 4:2 (2:2)  

25. Round

  Wednesday, 08/08/2018 19:30 Valentine Sports Park   Western Sydney Wanderers Canterbury Bankstown 0:2 (0:2)  
  Saturday, 18/08/2018 16:00 Pluim Park   Central Coast Mariners St George FC 2:2 (1:0)  
  Saturday, 18/08/2018 19:00 North Turramurra Recreation Area   Northern Tigers Hills United 4:2 (2:2)  
  Saturday, 18/08/2018 19:00 Blacktown Football Park   Blacktown Spartans Rydalmere Lions 1:1 (1:0)  
  Saturday, 18/08/2018 19:00 Lynwood Park   Macarthur Rams Mounties Wanderers 0:1 (0:0)  
  Sunday, 19/08/2018 15:00 Melita Stadium   Parramatta FC Mt Druitt Town Rangers 1:5 (1:3)  
  Sunday, 19/08/2018 16:00 Northbridge Oval   North Shore Mariners GHFA Spirit FC      
P   Team M. W D L Diff. Goals Pts. Home Away
1. (1.) Mt Druitt Town Rangers 25 18 2 5 33 61 : 28 56 12 8 0 4 24 : 15 24 13 10 2 1 37 : 13 32
2. (2.) St George FC 25 14 4 7 33 69 : 36 46 12 7 2 3 34 : 17 23 13 7 2 4 35 : 19 23
3. (3.) Central Coast Mariners 25 12 8 5 20 51 : 31 44 13 6 5 2 25 : 17 23 12 6 3 3 26 : 14 21
4. (4.) North Shore Mariners 24 13 4 7 9 52 : 43 43 11 8 1 2 30 : 21 25 13 5 3 5 22 : 22 18
5. (8.) Northern Tigers 25 9 9 7 4 43 : 39 36 13 6 5 2 25 : 21 23 12 3 4 5 18 : 18 13
6. (9.) Mounties Wanderers 25 10 5 10 0 49 : 49 35 12 5 4 3 26 : 21 19 13 5 1 7 23 : 28 16
7. (6.) Rydalmere Lions 25 10 5 10 -5 40 : 45 35 12 5 1 6 18 : 27 16 13 5 4 4 22 : 18 19
8. (5.) GHFA Spirit FC 24 10 4 10 -2 40 : 42 34 13 4 3 6 20 : 26 15 11 6 1 4 20 : 16 19
9. (7.) Hills United 25 8 9 8 1 44 : 43 33 12 4 4 4 20 : 23 16 13 4 5 4 24 : 20 17
10. (11.) Canterbury Bankstown 25 8 5 12 -10 36 : 46 29 12 4 2 6 18 : 25 14 13 4 3 6 18 : 21 15
11. (10.) Western Sydney Wanderers 25 7 5 13 -6 47 : 53 26 13 3 1 9 16 : 27 10 12 4 4 4 31 : 26 16
12. (12.) Parramatta FC 25 5 9 11 -23 32 : 55 24 13 3 4 6 15 : 26 13 12 2 5 5 17 : 29 11
13. (13.) Macarthur Rams 25 5 6 14 -23 29 : 52 21 13 2 3 8 13 : 30 9 12 3 3 6 16 : 22 12
14. (14.) Blacktown Spartans 25 4 7 14 -31 27 : 58 19 13 2 6 5 17 : 23 12 12 2 1 9 10 : 35 7

Top six qualify for Finals Series

Winners are promoted to NPL One

Bottom team are relegated to NPL Three

26. Round

  Sunday, 26/08/2018 15:00 Lily Homes Stadium   Hills United Central Coast Mariners      
  Sunday, 26/08/2018 15:00 Sydney United Sports Centre   Mounties Wanderers Blacktown Spartans      
  Sunday, 26/08/2018 15:00 Ilinden Sports Centre   St George FC GHFA Spirit FC      
  Sunday, 26/08/2018 15:00 The Crest Athletic Centre   Canterbury Bankstown Macarthur Rams      
  Sunday, 26/08/2018 15:00 Valentine Sports Park   Rydalmere Lions Northern Tigers      
  Sunday, 26/08/2018 15:00 Popondetta Park   Mt Druitt Town Rangers Western Sydney Wanderers      
  Sunday, 26/08/2018 15:00 Northbridge Oval   North Shore Mariners Parramatta FC      

Finals Series

Elimination Semi Final One

1         4. Regular Season     5. Regular Season        

Elimination Semi Final Two

2         3. Regular Season     6. Regular Season        

Semi Final One

3         1. Regular Season     Winner of match 1        

Semi Final Two

4         2. Regular Season     Winner of match 2        

Grand Final

5         Winner of match 3     Winner of match 4        
Return to League Index

Return to League Index

Football Pools